info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Novinka

AKU zahradní RIDER s pákovým ovládáním EGO Z6, ZT4201E-L, záběr 107cm, vario elektropojezd

Katalogové číslo: EGO ZT4201E-L
Značka: EGO power

Akumulátorový rider s variabilním elektropojezdem a šířkou sekání 107cm . Pro napájení je možné použít až 6ks běžných akumulátorů EGO Power+ 56V. Rider se dokáže otočit se doslova na místě. Pojezdové elektromotory v zadních kolech zajišťují stroji precizní manévrovací schopnosti a umožňují mu, otáčet se kolem vlastní osy. Je opatřen třemi jízdními režimy (Control, Standard a Sport) a každý režim má 4 maximální rychlostní úrovně). Ovládání směru jízdy se zde provádí nikoliv pomocí volantu, ale pomocí dvou ovládacích pák, tzv. „rajčáků“. Přesouváním pák vpřed nebo vzad dochází buď k jízdě vpřed, vzad nebo k zatáčení.

Skladem: 1 ks , čtvrtek 25.4. u vás

Původní cena: 145 990 Kč

139 990 Kč

115 694 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava zdarma

Česká pošta (balík do ruky) Mobile čtvrtek 25.4.
PPL - přepravní služba Mobile čtvrtek 25.4.
Osobní odběr na prodejně zítra 24.4.
Special - Osobní odběr čtvrtek 25.4.
TOPTRANS - přepravní služba čtvrtek 25.4.

Doporučené příslušenství

Rozložení hmotnosti samotného stroje a napájecích baterií u EGO Z6 zaručuje nízko položené těžiště a v kombinaci s velkými a širokými koly, je zajištěna  dokonalá trakce a mimořádná stabilita i při pohybu v náročném a nerovném terénu.  
Žací ústrojí je zavěšeno v robustním ocelovém rámu. Máme možnost plynule regulovat i otáčky nožů dle aktuálních podmínek od 2400 až po 3200 otáček za minutu v režimu „TURBO“. Šetří se tak spotřeba energie. Žací ústrojí lze snadno, pomocí volitelného příslušenství, přestavět na mulčování nebo sekání trávy se sběrem do sběrného boxu.

Na rideru EGO Z6 je za sedačkou bateriové lože pro 6 baterií EGO Power+ 56V ARC. Pro zprovoznění rideru musí být kapacita použitých baterií alespoň 15Ah. Z jakých baterií bude tato kapacita poskládána je na libovůli majitele. V základu je rider opatřen dvěma bateriemi s kapacitou 10 + 5Ah, která dokáže napájet traktor pro zdolání travnaté plochy až cca 1200 m2, samozřejmě v závislosti na podmínkách. Do bateriového lože můžete potom vložit libovolný počet baterií v závislosti na požadovaném plošném výkonu rideru. Max. kapacita je dnes 6x12Ah, což je zásoba energie na posekání až 10.000 m2.

Jakoukoliv baterii, kterou máte v rideru můžete kdykoliv použít pro napájení jakéhokoliv dalšího stroje z nabídky EGO.

Rider má pevný a robustní podvozek, sedačka řidiče se sklopnými loketními opěrkami je ergonomicky tvarována, hydraulické odpružení sedačky se dá plynule regulovat dle váhy konkrétního uživatele. V zorném poli řidiče je kromě ovládacích prvků také ukazatel stavu baterií a po pravé ruce je umístěn přehledný a dobře čitelný displej. EGO Z6 je opatřeno výkonnými LED světly, které umožňují jízdu i za úplné tmy. Rovněž při couvání je prostor za riderem dostatečně osvětlen.

Bezhlučný, bezemisní provoz, který není náročný na údržbu se přímo nabízí hlavně v místech citlivých na hlučnost (zámecké zahrady, kolonády lázeňských měst, nemocniční areály, školy nebo prostě v městská zástavba apod.) Rovněž osloví zejména uživatele z řad majitelů rozlehlejších travních ploch, které musí pravidelně udržovat a nechtějí se zabývat obsluhou stroje se spalovacím motorem. Akumulátorový stroj při odstavení v garáži nezapáchá benzínem a ani nehrozí úkap žádných provozních kapalin. Stačí mít na zdi v garáži namontovanou nabíjecí stanici.

Technické informace
Typ motoru : bezuhlíkový
Výkonová kategorie (HP) : 22
Typ pojezdové převodovky : Variabilní elektropojezd - 3 režimy
Max.rychlost vpřed (km/h) : 0-13
Max.rychlost vzad (km/h) : 6
Záběr sečení (cm) : 107
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) : 10 poloh, 35 - 115
Objem sběrného koše (litrů) : 230 - není součástí
Velikost plochy (m²) : 1300 - 12000 (dle použitých baterií)
Suchá hmotnost (kg) : 137
Typ sekacího ústrojí : 2 nože vedle sebe
Počet nožů : 2
Mulčování : ano
Zapínání sečení : elektrické
Poloměr zatáčení (m) : 0
Přední / Zadní kola : 11x4 / 18x8,5
Tažné zařízení : Ano


AKU zahradní RIDER s pákovým ovládáním EGO Z6, ZT4201E-L, záběr 107cm, vario elektropojezd v kategoriích: Sekačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Typ stroje Rotační sekačka
Šíře záběru 107
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024