info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

> Úklid a zahrada / Sečení

Robotické sekačky

Robotická sekačka je řešením, jak mít každý den posekaný a upravený trávník, ale hlavně vám ušetří čas a úsilí, které byste jinak museli vynaložit při běhání za sekačkou a vyvážení posekané trávy. Dejte si raději kávu a sledujte robota, jak pracuje za vás. V našem sortimentu naleznete robotické sekačky značek Honda a Bosch.. Začínáme na kompaktních a cenově dostupných variantách pro menší zahrady až po pokročilé modely s rozsáhlými funkcemi pro velké pozemky.
42Sekačky 14Robotické sekačky 50Příslušenství 15Spotřební materiál
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napájení, typ pohonu

Typ stroje

Šíře záběru

Doba sečení

Doba nabíjení

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Kapacita (energie)

Hmotnost

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024